Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretném újra beüzemelni az...

Szeretném újra beüzemelni az akváriumomat. A legkisebb, elérhető teknősfaj, ha jól tudom a pézsma teknős. Körülbelül 3at vennék. Semmilyen halfélét nem rakhatok melléjük? És nemben meglehet különböztetni apróként őket?

Figyelt kérdés
egész nagy akváriumom van, régebben voltak halaim meg néha teknőseim is felváltva. megéri megpróbálni egyberakni őket? és a nemük. kisteknősöket szertnék, és ha szertnék vegyesen tartani belőlük, tudom az eladóknank mondani hogy ennyi lányt meg fiút kérek? nem emlékszek sajnos már a vásárlsuk menetére..

2016. szept. 17. 10:20
 1/2 Mózes Adrián ***** válasza:
mekkora az a elég nagy akvárium? 300 liter? Ha volt teknősöd nem hinném hogy elég jól tartottad őket mert elég sokáig élnek. pézsmateknős a leg kisebb kb 30 évig él. Persze csak ha normálisan tartod és van neki normális külső szűrő,uvb lámpa,melegítő lámpa,nappali világítás,és normálisan eteted fagyasztott kishallal nem szárított semmit nem érő valamivel. Ameddig nem kifejlett nem lehet megállapítani a nemét. Egybe is rakhatsz pl ha van egy 200 literes akváriumod abba már mehet 2 pézsma és pár kis méretű hal is.
2016. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

elég régen volt,pár évet éltek csak mert nagyon megbetegedtek,arra nem emlékszek mibe,pedig mondta az állatorvos.. azt mondta mindent jól csináltam és nem az én hibám és az a betegség elkerülhetetlen volt számukra

:)) egyébként köszi a válaszod:D

2016. szept. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!