Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a szűrő jó? Kérdésed túl...

Ez a szűrő jó? Kérdésed túl rövid blablabla

Figyelt kérdés

Sziasztok 54 literes az aksink. És eddig egy 300l /h belső szűrő volt benne ,de úgy döntöttünk veszünk egy nagyobb teljesítményű külső szűrőt . Erre gondoltunk


[link] Mi a véleményetek? Ha nem jó akkor linkelnétek egy megbízható,nagy teljesítményű ( min. 500l /h ) szűrőt? Ekkora kell 54 l-be ugye?



2016. szept. 18. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nagyobb akváriumhoz is jó lenne és a szűrőanyag is egész jó, nem kell másra cserélni. Eleinte lehet, hogy le kell fojtani kicsit, hogy ne legyen túl nagy az áramlás, de később magától is mérséklődik.
2016. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom masoknak a velemenyeit tapasztalatait is varom
2016. szept. 20. 21:48
 3/3 elwera ***** válasza:

Nekem a 3335-ös van, ami 600 liter/órás. Legalább 6 éve megvan és még nem romlott el. Ezt használtam egyszer 30 literes akváriumhoz, garnéláknak jó erős áramlatot csinált, de semmi bajuk nem lett tőle. Aztán 70 litereshez is használtam, meg 100 litereshez is, de a 100 lityósb másik végébe már raktam pluszban egy kis belső szűrőt, mert oda már önmagában kevésnek bizonyult. Olyan 60 literhez lett volna pont jó.


A tiéd szerintem 70 literhez lenne pont jó, viszont nyugodtan használhatod 54-hez is. Csak akkor ne bettát tars benne, mert az elrepül. Más normális halak bírják a sordást. Vagy ha ráteszel egy esőztetőt, akkor a bettának is megfelel.


Jó ez, vedd meg.

2016. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!