Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől van az hogy az 5 leleupi...

Toma781 kérdése:

Mitől van az hogy az 5 leleupi-ből 4 eggyütt van mint egy csapat, de az 5. az akvárium másik végében egyedül van a szűrő fölött?

Figyelt kérdés
Enni eszik nem látszódik rajta semmi csak ennyi hogy ő egyedül van. Ja és ő a legkissebb.
2016. szept. 20. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális sügér viselkedés. Vagy van két párod és neki már nem jutott terület, vagy egy hím és három nőstény védi az egész akváriumot együtt, őt pedig elnyomják.


Az ilyen halakat muszáj eladni, különben a folytonos stressztől elpusztulnak.

2016. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én még adnék esélyt neki. ha nincs folyamatosan verve akkor sztem nem fog elpusztulni rövid időn belül, előtte le fog épülni, esetleg akkor add amjd el. nekem is volt egy ilyen eretmodusom, 1 évig a sarokba volt, evett, fejlődött, aztán 1 -et gondolt és az alfa hímet úgy szétverte, h azóta ő a főnök. ÉS azóta az alfa hím van a sarokba. Ő sokkal jobban hajtotta a régi alfa hímet, mint előtte őt. mintha bosszút állt volna. Azt hittem ,h nem fogja túlélni a régi alfa, már le is fogyott, de kis átrendezéssel annyira csökkent az agresszió,h most úgy vannak mint az elején voltak csak fordított szerepebe. a régi alfa kezdi visszanyerni az erejét,méretét, kíváncsi vagyok lesz-e olyan tökös, h 1 szer nekimegy az új főnöknek.
2016. szept. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja meg trofik között is akad 1-2 akit néha-néha kiközösítenek ,de aztán idővel mindig visszafogadták. sőt az egyik annyira "megszerette", vagy megszokta a sarkot, h ha nem cseszegetik akkor is ott héderezik... :D
2016. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!