Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nemreg raesett az egyik kuhlimra egy dekoracio ( rosszul rogzitettem). Hirtelen feluszott, rangatozni kezdett es lezuhant, mintha elpusztult volna. Attettem a kis akvariumba, hogy ne zavarja a tobbi hal, es kb 10 perc mulva latszolag rendben volt. 4 napig ott hagytam, hogy lassam nincs e semmi baja, majd amikor at akartam tennk a nagy akvariumba, megint rangatozott es megint lezuhant. (Ugyanannyi a homerseklet mindkettoben) visszatettem a kcsibe es inkabb nem zaklattam. Ugy tunik rendben van, eszeget, es uszkal de nem merem visszatenni a nagyba hatha megint baj lesz. Szerintetek miert csinalhatta ezt?
2016. okt. 10. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd át a nagyba, kicsit több időre.

(gondolom a vízminőség rendben van a nagynál...)

2016. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, persze :) megprobalom akkor visszatenni, ott vannak a tarsai is. Koszonom, ment a zold :)
2016. okt. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!