Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Páncélosharcsa tartható ilyen...

Páncélosharcsa tartható ilyen aljzattal?

Figyelt kérdés
Kvarckavicsos ajzatom van, homokkal keverve, le a felszínen leginkább csak kavics van. ugye olvastam hogy éles ajzat ne legyen, ez annak számít? Ha kell lefotózom.
2016. okt. 20. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kavics. Ha jól tudom, lehet kapni direkt ilyen akváriumba való kavicsokat is. Azok nem élesek.
2016. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most írtam hogy kvarckavics. Már megy az akva, nem fogok bele emiatt más ajzatot tölteni.
2016. okt. 20. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja azt hirtelen nem olvastam, csak átfutottam. Ha nem éles, akkor semmi baj nincs.
2016. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb, még ha nagyobb baja nem is lesz, ásni turkálni nem tud. Csak ott lesz az aljzaton.
2016. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az neki nagyon rossz? Van ahol jobban megmaradt a homok, tehát ilyen foltokban kavicsos, foltokban homok, az úgy nem jó? Ha kell még akkor rakok ide oda homokot.
2016. okt. 20. 20:37
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Én megnézném ha lehet, így nehéz megítélni. Ha nem éles akkor keverve jó lehet de úgy semmi értelme ha alul van a homok és fölötte a kavics az olyan mintha homok nem is lenne, el kell keverni rendesen. Mindenhol turkálni akarnak sehol nem lehet éles kőzúzalék és durva kvarchomok sem ( ez utóbbi ugyan nem vág de ledörzsöli elkoptatja a bajuszszálakat és az a halálukat is okozhatja ). Jó volna látni nehogy bajuk legyen.
2016. okt. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!