Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Száritott tubifexel hogy...

Aranyhalas kérdése:

Száritott tubifexel hogy etessem a páncélosharcsákat?

Figyelt kérdés
Amikor beledobom a vizbe lebeg a tetején.

2016. nov. 1. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Bár némelyik, hosszú idő után feljön érte, nem jó kaja nekik. Süllyedő tápot nézz nekik, nálam bevált a Serra Vipan.
2016. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az élő tubifex sem jó?
2016. nov. 1. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kapsz, próbáld ki.Én 10 éve nem használtam, körülményes tárolni :-)
2016. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Fagyasztott kajával is etethetsz az felolvadás után jól süllyed. A spirulina tablettát is szeretik. Természetesen az élő tubifexet is szívesen eszik, csak mint írták azzal egy kicsit foglalkozni kell mielőtt etetsz vele ( többszöri átmosás, kiéheztetés, stb). Mondjuk én a fagyasztott kajákat is kimosom és kiáztatom főleg a tubit és vörös szúnyoglárvát.
2016. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem is hanyagold ,semmi tápérték nincs benne. kb olyan mintha te pop cornon élnél , mást nem adnának neked :D

a fagyasztott lehullik az aljára, előtte egy kis tányérba vagy bármibe felolvasztod, én egy kis akva vizet szoktam rátenni ,h könnyebben felolvadjon, majd úgy öntöm vissza, előtte persze átmosom kicsit.

2016. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 2. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!