Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Levegőporlasztós dekoráció?

Levegőporlasztós dekoráció?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni akváriumba egy ilyet, de hogy őszinte legyek, azt sem tudom, miféle ez a porlasztó, első ránézésre olyasminek tűnik, amit cserélni kell. Tehát kell-e, ha igen, akkor mikor, illetve ez mennyire mozgatja a vizet, mennyire hangos a csobogás, és lehet-e valahogy állítgatni?
2016. nov. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
olvasgass még kicsit :DDD
2016. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Búvárra, kincses ládára, buborék felhőre meg ilyenekre gondolsz? Az rohadt égő ám.. :-D :-D

Egy csövön szív levegőt, amit porlaszt. A porlasztás annyi, hogy magasabb nyomáson átfújatja valamilyen laza szerkezetű anyagon, pl. parafa, műanyag lyukacsos darabka, speciális porcelán..

Te nem CO2 diffúzort, TwinStar algamentesítőt láttál vagy Aquael levegőztetőt?? Azoknak van funkciója, de pl. egy üveg diffúzor szép is! :)

2016. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Kicsit bővebb leírás, vagy kép kellene mert én sem tudtam eldönteni, hogy mire is gondolsz.
2016. nov. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!