Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tényleg van rá esély hogy nem...

Soundmaster kérdése:

Tényleg van rá esély hogy nem halt ki a Megalodon? És ha van, mennyi?

Figyelt kérdés
Mostanában meg vagyok zavarodva a Megalodonnal. Sok cikket olvastam már róla, a legtöbb azt írta, valószínűleg él, de olyanok is voltak amik szerint lehetetlen. Nem tudom melyik igaz, melyik nem.

2016. dec. 16. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Tudod, hány faj él a tenger mélyén, amiről mit sem tudunk?
2016. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tengerek mélyén túl hideg van illetve túl kevés a táplálék, hogy fennmaradhasson.
2016. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy ma létezzen. Valószínűleg az észlelések hitelesek csak ép nem megalodont hanem nagyra nőt fehér cápát láthattak. A megszokott 3-4m körüli nagy fehér igaz, hogy ritkán de akár 6-7,5m nagyságot is elérheti, egy ilyen hatalmas ragadozó láttán a rémület simán hozzátehet még pár métert, főleg ha túl közelről látták. Én egy 3 métereset is megalodonnak vélnék ha elúszna mellettem.:D
2016. dec. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Köszönöm.
2016. dec. 17. 16:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Bármint az is igaz, hogy sok kihatnak hitt faj él még ma is, miért ne lehetne köztük a megalodon? De az is, hogy nincs már annyi bálna mint régen, tehát nincs neki elég ennivaló. Nem tudom.
2016. dec. 17. 17:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Nomeg a hideg... Olvastam hogy a trópusi hőmérsékletet szerette. Vagy szereti. Ki tudja.
2017. jan. 11. 19:30
 7/9 Khorr válasza:
6-7,5 méter az nem egyezik meg a 10-12 méterrel, ami most már kisebb, mint a C. Megalodon, de megalodon csak nem Carcharodon
2018. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Khorr válasza:
49%
és 10 ezer szimulcióból 6-nál még élhetnek megalodonok, igaz, nagyon kicsi szám, de mivan akkor ha a miénk abban a 6-ban van és nem a 9994-ben? (a Földre értem)
2018. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cousteao neves kutató is látott 12 méteres fehér cápa kinézetű cápát,és nem a jámbor érdes cápa volt mert olyat sokszor látott már nem. hinném hogy össze keverné.. Fehér cápa max 7 méter ez a cápa 12 méter volt és nem csak Sacra 12 hanem a hajójuk volt 12 méter és olyan nagy volt a cápa is mint a hajójuk,olyan nagyok az oceánok hogy ki Tudja nem e él még megalodon.
2018. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!