Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen jelei vannak egy...

Milyen jelei vannak egy halnál, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Másfél éve van egy Betta Splendens-em, kereskedésből mentettem ki pár hónaposan. Átlag életkoruk 2 év. (Tudom, az átlagtól lehet +/-) Egy hete csak fekszik egy levélen, alig úszkál, alig eszik. Minden adott neki. Honnan lehet tudni, hogy a végét járja? Reggelre majd úgy találom, vagy vannak "tipikus" előjelei?

2016. dec. 30. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom őt, de sajnos nem tudok a kérdésre válaszolni.

De azt szeretném én kérdezni, hogy hogy érted hogy mentetted?

2016. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Az én bettám is ugyanígy vegetált egy hétig, feküdt a levélen, eleinte csipegetett, aztán annyi sem. Csak levegőért volt hajlandó feljönni, de amúgy végig az aljzaton volt. Karanténba tettem, de sajnos rögtön aznap ki is múlt szegényke. Maximum kivárni tudsz, illetve figyelni a többi halad, nem mutatnak-e valamilyen tünetet. A helyedben karanténba tenném. :/
2016. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak vége...ez már a tipikus jel.
2016. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyedül van, szóval a karantén kérdése megoldott. A "mentettem"-et úgy értem, hogy a kereskedésben egy akkora kis üvegvalamiben tartották, amiből egy jó pofa hideg sört se lehetne legurítani egy forró nyári napon. Sajnos a kereskedésben így éri meg tartani, de hogy a kis jószágoknak nagon nem jó, az is biztos.

Akkor egyenlőre várok, hátha csak ellustult.

2016. dec. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!