Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100 literes akváriumba milyen...

100 literes akváriumba milyen halat javasoltok?

Figyelt kérdés

Ami fix, az egy pár törpe gurámi lenne. Melléjük kellene még hal.


Rózsás díszmárna, zebra dánió, platti, guppi?



2017. jan. 8. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ők lágyabb vizet igényelnek ,szóval platti, guppi kizárva.
2017. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anonymneedhelp válasza:

Nekem 50 literes van, és volt két törpe guramim, el voltak benne a hím volt idegbeteg kicsit, szokta hajtani a nőstényt (elméletileg jellemző lehet rájuk) :/ sajna előbb el is pusztult de a nőstény már három éve meg van. Sok féle halat vettem melléjük. Van egy Sziámi algaevőm a legelső halaim egyike mint a gurámi. Illetve így első még két gyöngygurámi. Aztán vettem bele két rózsamárnát, volt 5 fekete neon halam azokból egy maradt meg. :/ de úgy fél éve vettem 5 kék neont meg kicsivel előbb 5 db 5csíku márnát, voltak guppik is de azok valahogy nem maradtak meg. Sajna egy Anci is volt de elpusztult. Meg vannak a klasszikus algaevők abból három.

A vizük nálam a csapviz bírják átlag 24 C nem gáz nekik annyira nem kenyesek. Volt mikor kaptam garnelakat egy jó 8 db-t és úgy el szaporodtak hogy volt mikor 128.dbnal feladtam a szamolgatasukat :D, aztán gyanítom a beltenyeszet miatt kivesztek. De olvass utána. Vagy kérdezz még nekem ezek a tapasztalatok, nagyon jó az 50 l es akvárium is. Mindenki azt mondta hogy a legnehezebb tartani d nagy frászt aki kér annak küldök róla képet =) :D

2017. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
ha olyan jól tartanád fenn az egyensúlyt akkor nem vettél volna ennyi halat , nem hullottak volna...
2017. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
eleve nagy dilettáns lehetsz, 50 literbe gyönygurámi..
2017. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg sziámi algaevő, ezeknek 100 liter a minimum inkább 150...
2017. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!