Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a teendő akkor, ha hím és...

Mi a teendő akkor, ha hím és nőstény guppijaink is vannak, de semmit sem tudunk a szaporításukról?

Figyelt kérdés
Hogy legyen minden rendben, hány utód lesz, hogy kell őket gondozni, el lehet-e őket adni, vagy ilyesmi?
2017. jan. 9. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
nem lehet eladni, nem lesznek színesek ha nem szelektáljátok, kajának ingyen elviszik talán. folyamatosan szaporodni fognak, valamit kell kezdeni az ivadékokkal, vagy brutál túlszaporodnak, ezzel lerontva a víz minőségét.
2017. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan szelektáljuk őket? És mit tegyünk túlszaporodás ellen?
2017. jan. 9. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

csak hímeket kell tartani ,vagy ha az akvárium engedi akkor olyan halat kell venni ami feleszi a szaporulatot.

ha eladható halakat akarsz akkor szelektálni kell őket , a hímeket és a nőstényeket külön kell tartani és csak a szép egyedeket tartod meg, azok eladhatóak, továbbszaporíthatóak, a selejteket feleteted.

2017. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, hogy vannak kicsi guppijaim :) Szeretem nézni, ahogy felnőnek nálam! Szaporodásuk : Nem kell különb intéznivaló, ők elintézik, csak figyeld a nőstények hasát, ha nagyon nagy tedd őt külön valahová.

Egyszerre kb. 10-15-en lesznek, de itt nagyon nagy eltérések is lehetnek. Sok sikert, remélem segítettem!

2017. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!