Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Két platti jól elvan vagy...

Két platti jól elvan vagy jobban szeretnek csoportosan lenni?

Figyelt kérdés
Három plattim volt, akkor együtt úszkáltak, a guppikról tudomást sem vettek, de mióta az egyik elpusztult, azóta külön-külön elvannak, oda se úsznak egymáshoz. Ez jó nekik vagy ha többen lennének akkor jobb lenne nekik?
2017. jan. 11. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapjából véve jobban szeretnek csapatban lenni, én is hármasával tartottam őket. Viszont nem tudni hogy fogadnák az új lakót, nekem is volt amelyik kimondottan terrorista hajlamú volt... nemüket esetleg tudod? Mert lehet a 2 azonos nemű maradt, ezért kevésbé érdekesek egymásnak. Mondjuk a nemüket jó lenne tudni, mert 2 hím mellé rossz ötlet nőstényt venni, ellenben 2 nőstény mellé mehet egy új hím. Tehát vagy 1 hím + 2 nőstény, vagy 3 azonos nemű kéne. :)
2017. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos a nemüket nem tudom.
2017. jan. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!