Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe gömbhalat lehet tartani...

Toma781 kérdése:

Törpe gömbhalat lehet tartani garnélákkal?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, amíg el nem fogynak a garnelak, addig kaját se kell venned. Csalódtam benned tommen, a leulepiket inkább valakinek ingyen odaadtad volna....
2017. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pár napig voltak egy 20 literes aksiban nem hetekig mire kerestem volna valakit akinek oda tudom adni az még több idő ráadásul pont az ünnepek alatt történt az eset úgy hogy még csak a boltba sem tudtam volna visszavinni őket. A kérdésre pedig gondoltam hogy ez lesz a válasz csak a méreteik miatt nem voltam benne biztos
2017. jan. 23. 22:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem adtam fel a sügeres dolgot csak jegelem egy ideig amég lesz rendes szűrő új aksi talán kicsit nagyobb mint 200 liter. Addig viszont a 80 literest akarom egy szép növényes akváriumnak megcsinálni ha már abban sügerek úgy se nagyon lehetnek.
2017. jan. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!