Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyikre állítsam?

Nickname96 kérdése:

Melyikre állítsam?

Figyelt kérdés

Magic jet magi 380 as szűrőt vettem 45 literes aksiba.

Milyenre állítsam?

Kép a linken:

[link]


2017. febr. 8. 22:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Mégcsak bejáratási idő van 2 hétig még de tanácstalan vagyok melyik lenne a legjobb. 1 vagy 4?
2017. febr. 8. 22:27
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Azt nem tudod hogyan helyezd el a szűrőt vagy ,hogy használj e esőztetőt? Végül is mindegy az a lényeg ha használsz, ha nem a szűrőt úgy kell elhelyezni, hogy a kiömlő víz a rövid oldal felől áramoljon a hosszabb oldal felé, kicsit fodrozva a felszínt. Esőztető akkor kell ha nagy az áramlás vagy ha álló vizet kedvelő halad van. Az esőztető is a rövid oldal felől nyomja vizet a hosszú oldal felé és szintén fodrozza a felszínt. Ha csobogtatni akarod akkor kissé felfelé kell fordítani a lyukakat.
2017. febr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel már kaptam is választ. Esőztetőre állítom. Mêgnincsennek halak de akkor állóvízi,lassú folyásiakat válogatok össze.
2017. febr. 9. 06:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik se.


Én is az esőztetőt mondom, csak azt nem így kell használni, mert így semmi áramlást nem csinál, és csak pang a víz, a felszínén meg hangosan csobog.


Le kell hajlítani a vízfelszín alá, a kifolyó lyukakat pedig előre / felfelé állítani, hogy, a keringés is meglegyen az aksiban, meg a vízfelszín is jól fodrozódjon.


Hogy mekkora lesz a keringés, annak most még nincs jelentősége, mert ha beérik, kb kevesebb mint felére esik vissza a flow.

2017. febr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!