Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S. , nem esznek a...

S. O. S. , nem esznek a kishalaim! (? )

Figyelt kérdés
Egy napos kisguppijaim vannak, külön tettem őket. Olvastam, hogy porrá tört lemezes tápot kell neki adni, de nem látom, hogy megennék. Sőt, egyik bevette a szájába, és kiköpte. Mit adjak nekik?
2010. máj. 8. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy láthattad, hogy kiköpi, hogy ha sokan vannak... Amúgy ha éhesek meg fogják enni, de ne adj nekik nagyon sokat, csak egy keveset. Szaporítom, szóval csak azt mondom, amit tapasztaltam=)
2010. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 van, és felülről néztem az akváriumba. Egyet pont kiszúrtam, hogy beveszi a szájába, majd kiköpi. Nem adtam nekik sokat, de remélem fognak enni. És mikortól adhatok neki rendes kaját, mint a többinek?
2010. máj. 8. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

a halak iylenek, a nagyok is. Kiköpik, aztán újra bekapják.

Majd látni fogod, hogy szépen nőnek, és majd ha nagyobbak lesznek, szóval már látszik, úgy kb 3 cmes lesz. Akkor adhatsz neki normálisat is. Sok szerencsét!

2010. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit lenyelnek belőle a maradékot kiköpik, aztán megint rágcsálják egy kicsit stb.

Egyébként lehet kapni direkt ivadéktápot is, meg a szétmorzsolt főtt tojássárga is ideális a kishalaknak.

2010. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!