Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 72 literbe neonhalak mellé...

72 literbe neonhalak mellé mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Eheim 2403 Aquaball 180 szűrőm van, jelenleg 21 neonhallal. Milyen halakkal tudnám őket párosítani? Black molly esetleg? Vagy 1 hím betta? Zebradánió? Valamilyen algaevő szóba jöhet? Vagy inkább még neonhalak?

Egy kép:

[link]


2017. febr. 15. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem kevés hal. Nem ismerem a szűrőt ha engedi akkor 1 csapat corydoras. Molly betta rossz ötlet, melegebb vizet igényelnek.
2017. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon jól néz ki.Én maximum az akváriumon változtatnék, nagyon szeretik a hosszú akváriumokat(min. 80-100 cm hosszú legyen).

Én más halat nem tennék,jó így, a növények is szuperek.

2017. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell több hal, bőven elég !!!
2017. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elég ennyi. A betta nem igazán való társas akváriumba és nem a természete miatt, hanem mert melegebb vizet igényel, mint a díszhalak többsége. A zebradánió is rajhal, már túl sokan lennének. Esetleg egy anci mehetne, ő úgyis csak az alsó szinten mozog és egyedül is elvan.
2017. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a "semmit" válaszolókhoz.

Ha 20 literrel nagyobb lenne, komolyabb (nem névben, hanem kapacitásban) szűrővel, mondanék pár páncélosharcsát, de így azt mondom, ennek itt a vége. Egy így még egészséges.

2017. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 15. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
hali.algaevőt lehetne,de mégse mert annak egy kicsit kicsi a hely.
2017. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg pár törpe szívóharcsát, vagy törpe páncélost, de igazából szerintem sem kell több hal ide.
2017. febr. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!