Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Novenyes akvariumban miert...

Novenyes akvariumban miert kell gyakran vizet cserelni? Gyakrabban cserelnek, mint halasban

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 00:39
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
47%
Ezt tőlük kellene megkérdezni. Én biztosan más utat választanék ha egyszer növényes akváriumot akarnék. Azt viszont el kell ismerni, hogy csodákat alkotnak egyesek és nem tudom, hogy másképp is lehetne e, én minden esetre megpróbálnám agyontápozás és brutális szintű vízcserék nélkül. Nem mondom, hogy sikerülne is de megpróbálnám az arany középutat.:D
2017. febr. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem minden növeenyes akváriumra igaz. Az ei tapozast alkalmazók cserélnek heti 50 % , mert brutál túl tapoznak. De ez a high tech vonal ahol szárazföldi növényeket tartanak életbe erős fénnyel CO2 vel
2017. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. febr. 21. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!