Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szűrő és a levegőztető...

A szűrő és a levegőztető ugyanaz? Vagy létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem van egy pacific szűrőm( legalábbis a használatiba ez volt..) és van rajta ilyen kis kallantyú, és az egyik így felfele van a másik vízszíntesen.. ami felfele van annak kint kell lennie a vízből? De most ez szűrő vagy levegőztető? Bocsi, a hülye kérdésért, de kezdő vagyok..:D
2010. máj. 9. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nem, nem ugyanaz. a levegőztető a víz oxigénellátásáról gondoskodik, a szűrő értelemszerűen a hulladékot szűri ki a vízből. van olyan szűrő, ami levegőztet is egyben, de persze nem mindegyik olyan. a pacific szűrőt nem ismerem, de egy közeli állatkereskedésben biztos segítenek neked. nekem például külön van a levegőztetőm, és szűrőm.
2010. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindnyájan találkoztunk ELŐSZÖR valamivel, és fogalmunk sem volt, mi fán terem.

Ha tartozik hozzá egy kis tartály, amit az üvegfalra lehet akasztani, és a kis tartályban szivacsszerűség van, és csövön kis pipája, amit a kis tartály csövére lehet húzni, a végének kint kell lennie a vízből, akkor szűr is, levegőztet is.

Ha valami alkalmatosságból csupán egy szál cső megy ki és a végén porlasztó van, akkor az alkalmatosságot magát, ami egy kis gép, az akvárium mellé kell helyezni, és beletenni a porlasztós csövet a vízbe. Ez elég hangos megoldás szokott lenni. Gyanítom, hogy Tiéd levegőztető szűrő. Ami sokkal jobb.

Talán keress rá a keresővel, és a fényképek segítenek.

2010. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!