Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani egy hal nemét?

Figyelt kérdés
Van egy halam amit akkor kaptam amikor még nagyon kicsi volt és nem lehetett tudni a nemét. Most, hogy már idősebb, szeretném tudni. Egy ezüst fonalalgázóról van szó.

2017. márc. 1. 21:40
 1/9 anonim válasza:
23%

Hát szerintem a méret..Vagy nézd meg nagyitoval!Am ird majd le milyen a neme

Én mindig a halakat egymásnak tettem szájukkal XD A kisseb hal megszivta mert megette a nagyobb XDD

2017. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Úgy, ha nem mond igent.
2017. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
...más szóval HALogat...
2017. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy komoly választ vártam, de mind1 XD
2017. márc. 1. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőstények teltebbbek és nagyobbak. Nagyra növő csapathalról van szó, egyedül rossz neki.
2017. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, fogok is még 1-et vagy 2-őt venni szombaton. Csak addig tudni szerettem volna, hogy fiú-e vagy lány. Már kérdeztem mást is, szerinte lány de azért biztosra szeretnék menni.
2017. márc. 1. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ezen szakadtam...😂😂
2017. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Sajna nem fogod megtudni mert ahhoz, hogy meglehessen állapítani egyívású halak közül kellene kiválogatni a nagyobb, testesebb példányokat más külső jegy nem utal a nemekre. A viselkedésük még árulkodó lehet de ahhoz szintén csapatban kellene tartani. Gondolom annyira nem fontos, hogy halbiológust vagy szakosodott állatorvost keress.:D
2017. márc. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es: akkor pontozd fel. :P
2017. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!