Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell tartani az akváriu...

Hogyan kell tartani az akváriumi békákat?

Figyelt kérdés
Volt egy kis pénzem be mentem az akvarisztikába és megvettem mindent hőmérő víztisztító stb.benne volt már 2-3napja a víz és hoztam bele haza 2 krémszínű kis békát amik tűdővel lélegeznek azthiszem meg 4 halat jól megfértek a halkaját is ették meg minden aztán egyszer csak meghalt az eggyik béka utána sorban a többi kis állat mit tegyek és mit ne hogy megmaradjanak a halaim békáim?
2010. máj. 16. 19:48
 1/5 anonim válasza:

Ha csak békákat tartasz, akkor nem kell levegőztető, mert felmennek levegőért mint a delfinek.


Halakkal együtt is tarthatóak a levegőztetős akváriumban, csak ne legyenek túl nagy halak, mert bánthatják a békákat. Arra is figyelj, hogy Afrikai Törpe Karmosbéka legyen, ne pedig sima karmosbéka. A törpe karmosbékát onnan lehet megkülönböztetni a simától, hogy a mellső lábán is vannak úszóhártyát. Valamint sosem nő nagyobbra egy kis halnál és csak 2-3 évig él. Míg a rendes karmosbéka nagyra nő és akár 20 évig is élhet.



A békahalálra nem tudok konkrét magyaráztatot, talán valami vírus került a vízbe.

2010. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja értem ezek a békák kicsik voltak


és milyen környezetet javasolsz ezeknek a békáknak?

2010. máj. 16. 21:48
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem tőlem kérdezted, de azért biztos nem haragszol meg a válaszért, jobban mondva egy kis olvasnivalóért. [link]
2010. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
2010. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tudom is köszkösz
2010. máj. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!