Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akinek kettő vagy több akváriu...

Akinek kettő vagy több akváriuma van mennyire tartja őket egymástól "elszigetelve"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy egyik se érintkezzen olyannal amivel a másik már érintkezett, legyen az merítőháló, dekoráció, tisztító cső, vödör, növény, hal. Ti erre mennyire figyeltek oda? Vagy nem okoz gondod ha érintkeznek?

2017. jún. 4. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én közös eszközöket használok, és soha semmi gondom nem volt.
2017. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan azokat használom. Egyedül a karantén akváriumhoz van külön merítő, de minden más közös.

A vödröt használat után elmosva teszem el a leszívó csővel együtt.

Soha nem volt eddig semmi probléma.

2017. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Nálam is csak a karantén akvárium felszerelése tabu, minden más eszközt és felszerelést ott használtam ahol ép kellett. Természetesen alapos mosás, ha kellet akkor fertőtlenítés mellett. Ugyan azt a talajporszívót használtam mindegyik akváriumnál csak ha végeztem egyel akkor elmostam, hogy egy konkrét példát is hozzak. Ha valahol betegnek tűnő, vagy gyengélkedő hal volt akkor neomagnolos vízben, amúgy csak bő sós meleg vízzel.
2017. jún. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!