Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettámnak mi baja? Létszi...

Bettámnak mi baja? Létszi gyorsan vki?

Figyelt kérdés
El lett különítve egy befőttesüvegbe mert a társasba csipkedték a molly-k. Felső uszonya enyhén pici lyukakkal vannak tele ( kb 10 db pici lyuk) és mintha fáradt lenne mert állandóan lent pihen és ha jön fel levegőért van amikor visszabukfencezve mintha el lenne kábulva leesik a víz aljára. Tettem bele sót és malachitzöldet de tuti hogy nem ez a baj mert nem is darakóros meg semmi parazitaszerűt se látok rajta, valamint nem is halpenészes de meg akarom menteni mert több bettám van de ő volt anno az első és úgy a szívemhez nőtt ha elpusztul szegény nem is tudom mit teszek. pls sürgős és előre is köszi!
2010. máj. 20. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nekem évekig voltak Bettáim, mert gyönyörő szépek. De max 4 hónapot bírt ki egy db, mert mindig lett vmi velük. Pedig jól voltak gondozva, mindig kaptak rendes kaját, hőmérésklet is jó volt, szűrő is volt. Majd meguntam h mindig újat kell venni, és lemondtam a halazásról.
2010. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a nőstényt verte el a hím,én is itt kértem segítséget!Olvasd el mit ajánlottak rá!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__8..

2010. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy befőttes üvegben ne csodálkozz, hogy beteg lesz. Nem tettél túl sok sót bele? Szerintem cseréld le a víz felét.


OFF: Nem lehetett valami jó a tartásuk, ha 4 hónap után megmurdeltek. Nekem van egy 3 éves bettám és az első halaim egyike volt.

2010. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tettem bele túl sok sót és ha figyelmesen olvasnád nem befőttesüvegbe tartottam hanem átraktam a társasból mert csinpkedték! Mind1 sajnos már meghalt. De egyébként minden tenyésztő befőttes üvegben tartja hogy tudjál róla.
2010. máj. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!