Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Narancssárga guppynál aminek...

Narancssárga guppynál aminek nincs foltja honnan állapítjátok meg hogy mikor fog szülni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Narancssárga guppi? Nem lehet hogy hím a halad? A nőstényeknél mindig látszik a terhességi folt.
2017. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Platypus ***** válasza:
A különböző albínó változatoknak nincs terhességi foltja, pontosabban nincs benne egy deka fekete se. De a szülés időpontját amúgy se a foltból határozzuk meg, azon csak az látszik jól, hogy terhes-e vagy sem. És egy ivarérett nősténynél erre úgyis igen a válasz. A szülés időpontját a has alakjából lehet a legjobban következtetni, közvetlenül előtte kicsit szögletessé válik az addig íves hasvonal. Itt a képen egy mindenórás guppi: [link]
2017. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nőstény vemhesen hoztam 3 egyforma sárga volt és rengeteg kicsi 2 hete vettem és már óriási de nem tudom mikor kéne elválasztani a többitől 😖
2017. júl. 1. 19:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor van még 1-2 napja tegyem most szülő dobozba vagy csak később? (Első szülés nálam)
2017. júl. 1. 19:33
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen az enyém is.

2017. júl. 1. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy xifó...
2017. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hűha téged jól átvertek mert hogy ez távolról se guppi az is biztos. Bár már gyanús volt nekem a narancssárga guppi szöveg is, mert pont narancssárga plattijaim vannak és egyből ez jutott eszembe hogy nem plattira vagy xifóra gondolsz-e.
2017. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Terhes akkor most őt mikor kell át tenni? Petéket rak? Fogalmam sincs 😖
2017. júl. 1. 20:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem xifo kb 4 cm és egyáltalán nem hasonlít rá egyik ismerősöm szerint is guppy 😖 nagyon beparáztam 😖
2017. júl. 1. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát fényképezd le és megmondjuk mi. Egyébként akár xifó akár platti lenne az is ugyanúgy elevenen szül és ugyanaz vonatkozik rájuk mint a guppikra ilyen téren.
2017. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!