Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112literes kicsit túltelepítet...

112literes kicsit túltelepített akváriumot meg lehet szűrni 2db aquael turbo 1000 rel?

Figyelt kérdés

5db amanda lazac

5db neon

2db anci van az akiba


Szettben vettem és a szűrő amit adtak hozzá rohadt hangos,és mindenhol szívja a vizet csak ott nem ahol kéne XD


2017. júl. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek az összeállításnak távolról sem az a baja, hogy túltelepített, (40 literben lenne az) sokkal inkább, hogy adott fajokból kevés van.


Üzemeld be mindkét szűrőt. A tartályaiba ha tudsz tegyél siporax minit, mert a gyári kerámia nem hiszem, hogy sokat ér.

Ha ez megtörtént, járasd így az akváriumot 1 hétig.

Utána nyugodtan vehetsz még 5 amanda lazacot, újab 1 hét elteltével pedig még 5 neonhalat.

2017. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem jó töltettel egy is megszűrné, legfeljebb a turbó 2000-st választanám. Seachem Matrix, Eheim Substrat P, JBL MicroMec, Siporax mini. A mérete miatt én is a minit és a matrix apraját használom belső szűrőhöz és merem ajánlani neked is. Most akarom kipróbálni a Seachem Purigent is mint kiegészítő kémiai szűrést de erről én is csak annyit tudok amit olvastam róla.:D
2017. júl. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!Ment a kéz ;)
2017. júl. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!