Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » MEGHALTAK AZ ARANYHALAIM!?

Kevin1232 kérdése:

MEGHALTAK AZ ARANYHALAIM!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szomoru hírrel jottem... Volt nekem 3 aranyhalam (kb 3 cm nagyok) egy 50l akvariumba, az akvárium berepedt, ideiglenesen atraktam oket egy kicsi 4l es akvariumba, elmentem vettem egy uj akvariumot, mire hazaértem a viz teljesen zavaros lett es 2 meghalt közülük.... Valaki nem tudja miert lehetett?:(

#zavaros #aranyhal #elpusztult hal #Halotthal #meghalt hal
2017. szept. 8. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet 50 lityóba tenni őket, de sokat kellutánuk takarítani(A szomszédba AKKORÁBA VANNAK, és A HÁZIGAZDA KÉTHETENTE LESZIVORNYÁZZA A VÍZ FELÉT). De azt furcsállom, hogy egy-két, esetleg fél óra távolét alatt beled....glenek 4 literbe. Azért szerintem az mégiscsak nagyon kevés idő ahhoz, hogy ebbe belepusztuljanak!!!!
2017. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen vízben voltak? Ha friss csapvízben, akkor azért haltak meg.
2017. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!