Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Próbáltátok a tetrás Cichlid...

Próbáltátok a tetrás Cichlid Stickset? Miért fújják ki a sügereim?

Figyelt kérdés
Néhányat bevesznek, aztán szétmorzsolva szétfújják az egészet. nem tudom, próbálkozzam-e még. Eddig mindent elfogadtak, ilyet sose csináltak. (3000 e volt egy dobozzal.)
2017. szept. 12. 21:07
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Hát talán furcsa nekik, én is ezt adom heti 2-3 alkalommal csak a granulátumot a különbség gondolom csak méretbeli. Különösebben az enyémek sem válogatósak de néha előfordult, hogy többszöri próbálkozásra ették csak meg az ismeretlen ételt. Próbálkoztam spirulina lemezessel is de arra még csak rá sem úsztak, másnál meg két pofára eszik. Az algázótól elszedik a tablettát,meg a granulált FIX-et jobban mondva szinte mindent kénytelen vagyok azzal is etetni őket ha azt akarom, hogy az ancinak is jusson valami.:D Szerintem próbálgasd még párszor és ha nem hát nem, mit tudsz tenni, elteszed jó lesz máskor más halaknak. Esetleg azt még megpróbálhatod, hogy etetés előtt kicsit beáztatod.
2017. szept. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, a sügereket ezért (is) szeretjük :)

Beáztatva megették, úgyhogy jó tipp volt.

2017. szept. 13. 20:06
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Akkor az volt a baj, hogy túl keményre préselték én a spirulina tablettával jártam így bekapták, kiköpték 4-5 alkalommal azután otthagyták a drága cuccot, kis idő elteltével rátaláltak és felették a talajról. Akkor jöttem rá, hogy túl kemény lehet nekik áztatás nélkül.
2017. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!