Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fekete mollihoz, zebradánióhoz...

Fekete mollihoz, zebradánióhoz milyen halakat lehet tenni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Már az előző kérdésnél is mondtam hogy ez a kettő se az ideális társítás.

Hány liter az akvárium? Milyen a szűrő? Hány fokos a víz? Hány hal van benne eddig és melyikből mennyi?

2017. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. milyen előző kérdés?

2. senki nem írta, hogy együtt vannak

2017. szept. 18. 22:51
 3/5 A kérdező kommentje:

ja igen találtam egy ilyen kérdést, de az neonhallal kapcsolatos..

azok is szépek! :)

tartási módban melyikhez milyen hal illik egy akváriumba? ami nem igényel nagy rajt

én a neten nem sok mindent találtam

ötletek? vagy tapasztalatok/ ellen tapasztalatok?

2017. szept. 18. 23:29
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hogyan adjunk tanácsot ha nem tudjuk mekkora helyre és milyen körülmények közé szeretnéd tenni őket. Minden információ szükséges ahhoz, hogy konkrét halakat javasolhassunk. Így csak azt tudom mondani, hogy olyanokkal társítsd amelyeknek hasonlóak az igényei vízérték, hőmérséklet tekintetében és az akváriumod mérete alkalmas megfelelő darabszámban a tartásukhoz. Fontos még az is, hogy ne okoznak stresszt a másik halaknak a viselkedésükkel.
2017. szept. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szűrés , akvárium méret?
2017. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!