Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Budapesten melyik akvarisztika...

Budapesten melyik akvarisztikai üzletet ajánlanátok, ahol van választék, és nem csak eladnak, hanem tényleg segítenek? Esetleg webshoppal is rendelkezőt?

Figyelt kérdés
Vagy, ha nem budapesti, de megbízható webshopot?
2017. szept. 19. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

az összes webshop megbízható... szted nem fogják elküldeni amit rendelsz? :D vagy érted, h megbízható?


milyen halat keresel?

2017. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem halat keresek, hanem inkább technikát, megbízhatóság alatt azt értem, hogy pl. ha az ember rendel egy szűrőt, és azzal gond van, visszaveszik-e, javítják-e. Segítség alatt pedig a tartozékok beszerzését, ezekben tanácsadást... Meg mondjuk ha haleledelt rendelek, ne járjon le a szavatossága két hét múlva pl. egy fél kilós tápnak. A kiszállítással én se hiszem, hogy gond lenne:)
2017. szept. 19. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb ilyen téren a Greenaqua ! Igaz, hogy ők inkább növényes akvarisztikai vonalon mozognak, viszont a bolt mellett saját fórumot is üzemeltetnek, ahol a vásárlás előtt vagy utána is folyamatosan segítenek

[link]

[link]

2017. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a garanciáért a gyártó a felelős. mind1,h honnan veszed. a lejárattal nem szokott gond lenni, azért védik ilyen ügyekben a fogyasztókat. alkatrész ügyben pedig érdeke segíteni, h megvedd tőle. :)
2017. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ár alapján vásároltam az összes technikát, halkaját, sose volt még ilyennel gond.
2017. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!