Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nőstény vitorlás hal rak...

Nőstény vitorlás hal rak ikrát hím nélkül?

Figyelt kérdés
Van kettő vitorlás halam. Kb havonta leikrázik az egyik és védi is az ikrákat egy napig, majd feleszi őket. A másik vitorlás ott úszkál, de elzavarja az ikrázó. Nézegettem, de nem látok a fejénél búbot, tehát valószínű, hogy mindkettő nőstény?
2017. szept. 25. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

nem hinném, h hím híján rakna ikrát.

így hátha sikerül azonosítani a nemüket.


[link]

2017. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok hal nőstényében a megfelelő körülmények között fejlődnek ikrák, amelyeket a hal le is rak hím hiányában is.
2017. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán. Nekem a szűrőre ívtak rendszeresen, bezzeg amikor beraktam egy direkt ívató levelet arra már nem akaródzott.


Próbáld ki, hogy leívás után egy üveglappal elkülöníted, hogy ne férhessenek hozzá. A Horn-Zsilinszkyben le van írva miként tedd alá a bugyborékolót, hogy terelje a vizet.

2017. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!