Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Születtek kis Guppyaim, de...

Születtek kis Guppyaim, de sajnos a nagyobb halak kergetik és megeszik őket, mit kezdjek a még életben lévő halakkal?

Figyelt kérdés
(Nem szeretnék külön álló akváriumot vásárolni, mert nem fér el.) Az akváriumban elég sok növény található, illetve rendelkezem a szükséges kiegészítő dolgokkal, mint vízforgató és szűrő, levegőztetők, fűtés. Ha lehet ebben az akváriumban szeretném őket felnevelni.
2007. nov. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyrészt azt csináltam, amikor ilyen cipőben voltam, hogy kihalásztam néhány hétre a kishalakat, és egy befőttesüvegbe raktam őket, külön. Addig nőttek. Pár hét múlva pedig visszaengedtem őket az akváriumba, ahol elég sűrű volt a növényzet ahhoz, hogy elbújjanak benne a nagyhalak elől.

Szerintem te se úszod meg, hogy kivedd őket, vagy olyan sűrű legyen a növényzet, ahova a nagyhalak már nem tudnak beúszni, de még így is lehetséges, hogy kitévednek belőle a kishalak és áldozatul esnek.

2007. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki őket egy befőttes üvegbe! De lehet kapni szülőszobát is halak részére! ez egy háló amit az akváriumba rakhatsz és bele a piciket!
2007. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jávai moha. Nála ez jött be. A leggyorsabb és legéletképesebb kishalak el tudnak benne rejtőzni. Ha mindet szeretnéd életbentartani, kaaor nagy befőttesüveg és kishaltáp.
2007. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kzs ***** válasza:
100%
Halászd át őket, egy másik akváriumba. Mindig ez a teendő, ha elevenszülő halak ivadékairól van szó. Másképp megeszik őket!
2008. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szülőszoba a legjobb megoldás,ha nem akarod külön rakni őket. Simán fel lehet akasztani a szülőszobát a akvárium belsejére. Én is így neveltem fel rengeteg guppit.
2012. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!