Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen haltápot érdemes nekik...

Budai Dániel kérdése:

Milyen haltápot érdemes nekik adni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2017. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb a szúnyoglárva,mint a táp.
2017. nov. 18. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiknek miknek? Nem mindegy hogy 10 centis sügérnek akarnál adni vízibolhát vagy galaxy razbórának sügértápot.


Én a fagyasztott etetés híve vagyok, akkor adok csak tápot max heti 1-2-szer ha sietek.

2017. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én adok vízibolhát a 15 centis sügereimnek. A sügértápot a madarak ették meg:)
2017. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is a változatos fagyasztott eledelt tartom jónak, ill a nyers, forrázott, vagy esetleg félig főtt zöldségeket. A tápokat csak kiegészítő eledelnek adom és azokból is lehetőleg prémium, vagy legalább is jó minőségűt. A legjobbak persze a változatos élő eleségek, ill a nyers, forrázott zöldségek, az élő algák és egyes vízinövények, de ezekkel azért óvatosabban kell bánni a fertőzések, növények esetében a mérgezések elkerülése miatt és figyelni kell nehogy bezabáljanak és idővel elhízzanak. Mondjuk ez minden más kajára is igaz.:D Természetesen figyelembe kell venni a halak eltérő igényeit.
2017. nov. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!