Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 25 literes akváriumban...

Egy 25 literes akváriumban mennyi fér el kényelmesen, egészségesen?

Figyelt kérdés

RC garnélákról lenne szó. Négyen vannak, most lettek ivarérettek, egyikük már petés, egy másik nőstény meg az lesz hamarosan. Gondolkoztam hogy vennék még hozzájuk, de igazából úgy is szaporodni fognak szóval nem biztos hogy veszek.


A kérdésem az lenne hogy mennyi az a mennyiség ameddig hagyhatom őket szaporodni az akváriumban? A felesleggel nincs baj, mert a felnőttekből át tudnék tenni halas akváriumba, ott viszont biztos nem tudnának szaporodni, ezért oda csak akkor teszek ha már elérték a max létszámot.

A segítséget előre is köszönöm!



2017. nov. 25. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, 20 literesbe vettem a kölöknek 3 garnélát pénteken, hétfőn lebabázott kettő. Most van kb 40 mini,szemüveg meg nagyító kell hogy lássam őket. Takarításról meg végképp nincs elképzelésem.
2017. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!