Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az ro keszülékeknél szenyvizet...

Az ro keszülékeknél szenyvizet van ertelme valmire felhasznalni?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerüen lyuk a lefojo szifonba es ugy elvezetni.Mennyi arányba van mondjuk 25l tiszta lagyviznel szennyviz?
2017. dec. 20. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenkor télen szerintem mehet a lefolyóba! Én heti 100 liter RO-t cserélek, és tél kivételével gyűjtöm a mellék és hozzá az akváriumból leszívott vizet is egy hordóba, és kilocsolom a fűre.

Arányok tekintetében szerintem senki nem tud neked pontos választ adni, mivel mivel ez több dologtól is függ, hálózati nyomástól, membrán típusától és hogy egy vagy több van a szűrőben, de még az se mindegy, hogy tél vagy nyár van, mert a hidegebb víz is ront az arányon. Szóval itt csak annyit tudsz tenni, hogy fogsz két darab literes palackot, és megméred.

2017. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!