Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bio-Nitriviceztem a vizemet,...

Bio-Nitriviceztem a vizemet, elég szürkés, opálos. Várhatóan mikor fog kitisztulni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
par nap, így is kell várni a telepítéssel 7-10 napo, addig teljesen tiszta lesz, kaját szórj mindennap a vízbe.
2017. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*pár nap
2017. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedden megyek halakért. Muszáj kaját szornom az akváriumba?
2017. dec. 29. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
kellene, mivel a sera nitrivecben lévő baktériumok éhen pusztulnak. a halak is szennyezik majd a vizet rendesen, ne ijedj meg tőle, keddig mindennap szórj kaját a vízbe.
2017. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nem tudtam, hogy így is lehet, dátum szerint halat venni, minden esetre ha biztos az időpont akkor erről előtte szólj az akváriumnak is, lehet a baktériumok nem tudják mikor van kedd.
2017. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az igaz, h 2-3-4 napon nem múlik semmi a te esetedben, a halaknál viszont egy nitrit mérgezést jelenthet.
2017. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Már az előző kérdésednél is megmondtuk hogy a kedd túl korai, adsz egy pofont a sz*rnak ha elhozod őket mert a fele valószínűleg kinyíratja így magát.

Részben ezért is kell várni még, lehet egy hét mire kitisztul a víz, de hát te gondolom jobban tudod mikor fognak elszaporodni a baktériumok mint a sok éve akvarisztikával foglalkozó kollégák. (nem a boltosra gondolok)

2017. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!