Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red Cherry garnélákhoz milyen...

Red Cherry garnélákhoz milyen vizet rakjak? Mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Voltam mindegyik kereskedésbe a környéken (Nyíregyháza) és hát mindenhol mást mondtak. Neten is olvastam utánuk. Valahol azt mondták, hogy csapvíz, valahol desztillált, valahol ioncserélt víz keverve csapvízzel illetve egy helyen mondtak valami felsózott ozi (?már nem emlékszem pontosan a nevére sajnos?) vízet és még egy helyen csapvíz meg ilyen ozivíz (?) keveréket is mondtak. Én személy szerint csapvízbe akartam őket rakni, de ha nem jó nekik akkor isten ments. Szóval mi a legjobb és mi mennyire jó? (Azt elhiszem hogy az a visszasózott víz az nagyon jó nekik de ha ugyan úgy elvannak csapvízben akkor ok.) Előre is köszi!

2018. jan. 9. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nekik semmi különös. Ha megnézed a díszhal.infót, ott megadják az élőlények igényeit-hőmérséklet, keménység, ph. A garnéláknál azt írja a keménységre-nem kritikus. Vagy is sima csapvízben tartható. A bejáratott akváriumot ők is igénylik, ha nincs túl hideg a szobában(21-23), fűtő se kell nekik.
2018. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem is csapvíz lesz belőle. Bejáratott akvárium egyértelmű. Lesz melléjük szűrő és melegítő is, növények miatt világítás.
2018. jan. 9. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
n.m.
2018. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!