Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri halak?!

Tengeri halak?!

Figyelt kérdés
Szeretnék tengeri halakat tartani, ha a sima édes vizet megsózom, akkor az úgy megfelel a tenger víznek?! mennyi sót tegyek 100 literenként?

2018. márc. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ez ennyire nem egyszerű. Tisztában vagy vele, mennyivel drágább a tengeri akvárium? Olvastál valamit arról, milyen felszerelés kell hozzá? Pár hete leírta itt valaki, csak néztem. Biztos hogy akarod?
2018. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem néztem utána gondoltam kiirom ide aztán akinek van tájékoztat, biztosabb mint a net:) Szóval leírnád?:)
2018. márc. 12. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Azok.
2018. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van rá félmillió forintod LEGALÁBB, hogy kb egy 100 literes nano tengeri akváriumot létrehozz? És rengeteg könyvet elolvasol róla? Na ennyivel bonyolultabb és drágább a tengeri akvarisztika, nem arról szól hogy megsózod a vizet azt mehetnek bele némóék...
2018. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyílván, ha belekezdenék jobban utána járnék, de ez csak érdeklődés volt részemről, ma olvastam valahol és mivel eddig ez a téma teljesen idegen volt nekem ezért szerettem volna megtudni róla egy-két dolgot!
2018. márc. 12. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de ha te nem veszed a saját fáradtságodat hogy utána nézz miért várod el mástól hogy megtegye helyetted és leírja ide? Baromi kevesen foglalkoznak ezzel a témával és nekünk is teljesen bele kéne ássuk magunkat hogy leírhassuk neked, úgyhogy előzd meg ezt és ásd ki magadnak a gesztenyét.
2018. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én már ott feladtam, hogy milyen só. mert az se mind1
2018. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem én, rákerestem neten nem azt mondom de viszonylag 0 tapasztalattal sok oldal idegen volt. Ezért irtam ki kérdést. És a kevés emberből gondoltam egy valaki szívesen leírja a tapasztalatait :)
2018. márc. 12. 19:25
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nézd ismeretek hiányában még egy édesvízi akváriumot sem lehet működtetni, ez pedig az alap lenne ahhoz, hogy valaki egyáltalán megpróbálkozzon egy kisebb tengeri akváriummal is. Itt nem arról van szó, hogy nem akar neked senki segíteni, hanem egyszerűen arról, hogy intenzív tanulás és évekig tartó akvarisztikai tapasztalatok nélkül ez a dolog nem fog menni. Teendőd tehát az, hogy akvarisztikai alapdolgokkal megismerkedsz és vásárolsz egy 50-100 literes akváriumot felszereléssel és jó pár évig édesvízi halakat nevelsz, közben a megszerzett tapasztalatokat felhasználva megismerkedsz a tengeri akvarisztika elméleti oldalával. Ha ezek kimaradnak nem fogsz érteni semmit abból amit írnának, még akkor sem ha valaki hajlandó lenne jó pár oldalnyi anyagot begépelni neked és hetekig válaszolgatni a felmerülő újabb és újabb kérdéseidre. Szóval ha érdekel a dolog akkor édesvízi akváriummal kellene kezdeni, jobban mondva az akvarisztika alapjaival és utána az édesvízi akváriummal.
2018. márc. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


olvasgass itt

2018. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!