Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség! A teleszkószemű...

Segítség! A teleszkószemű aranyhalam nem tud feljönni a víz aljáról ésfeljelefele "alszik" ha egy kicsit megbojgatom akk elindul de csak úgy tud megtenni pá"lépést" ha forog aztán megint feljellefele megáll. eZ VALAMI BETEGSÉG? EL FOG PUSZTULNI?

Figyelt kérdés
Segítsetek, pár napja úgy láto mmintha nem evett volna de lehet h csak azt a kaját eszi meg ami az alján van, vagy nem tudom mi lehet vele légyszi segítesetek! mindez tegnap este kezdődött, de akkor még csak a víz alján feküdt feljelefelé azt hittem hogy csak alszik :S. Köszi a válaszokat!
2010. jún. 10. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem már döglött-ha piszkálod csak a víz sodrása miatt mozdul el a test vagy lélegzik és mozgatja az úszóit? de ha nem "halott" még akkor sincs sok hátra neki.
2010. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de mi miatt lehet ez?

Segíthetek rajta valamivel?

2010. jún. 10. 14:13
 3/6 A kérdező kommentje:
az úszóit meg mozgatja amikor megbojgatom akk elindul és úszna de valami aimtt elfordul és ugy uyszik egy kicsit h közbe forog és az úszóival "kapálódzik."
2010. jún. 10. 14:17
 4/6 Doruss ***** válasza:

Az én helemmel ugyanez volt mielőtt meghaltak...

Szerintem már nem élhet sokat...

Lehet, hogy csak öreg.

Sajnálom...

:'(

2010. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én bettám áprilisban pusztult el,ő lefeküdt a víz aljára,és kb. egy hétig bírta.Menj el az állatkereskedésbe,és kérj tanácsot.Én sajnos annyira nem értek az aranyhalakhoz,de ha regisztrálsz az akvárium magazin oldalon,akkor beszélhetsz pasaréti gyulával(kiváló akvarista),és ő biztosan segít neked.
2010. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neketek mikor ez történt a halatokkal, akkor másnapra meggyógyult vagyis úgytünk és utánna patkolt el? Mert nekem most úgy tűnik h jól van.
2010. jún. 12. 16:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!