Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltűnt 5 garnéla. Mi történhet...

Eltűnt 5 garnéla. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Terraplázán vettem 5 garnélát februárban, egyik nap láttam hogy haldoklott az egyik, és megették fejtől lefelé a többiek. Utána már csak a szűrőn tanyáztak, cserélgettem többször a vizüket, és mára már 1-et sem találtam.


2 anci, 3 neonhal és egy díszmárna a lakótársuk, ebből az egyik anci nagyon agresszív a többiekkel. Lehet ő ette meg őket?


A vízminőséggel nincs gond, állandóan teszteltem


2018. ápr. 27. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem h anci garnelat eszik, nem szoktek ki?-rakos voltam és hát a szokesbol kemenyen voltak gondjaim

foleg mikor pl: vizet cserelek és valami miatt felbe marad aztan a nappali kozepen egy rak integet...

2018. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

inkább a márna ette meg, a neonhal csapathal legalább 10 et kell tartani belőle, a díszmárna szinte. elég szegényes a tudásod.

milyen a vized ? mennyi a ph, nk, ammónia, nitrit, nitrát?

2018. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány literben tartod ezeket a halakat? A neonhal és az anci nem hiszem hogy bántja őket, de a márna megzabálja mint annak rendje és módja. De ezek egyébként nagy akváriumot igénylő rajhalak, nagyon rossz a társítás és biztos vagyok hogy nagyon kicsi helyen is vannak.
2018. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
120 liter, kiöregedtek és nem akarok újakat bele, csak garnikat.
2018. ápr. 27. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ajándékozd el őket olyannak aki normális csapatban tartja őket.
2018. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul h ha a szumi beindult nem 5 db figura eltűnni. 😆😆😆
2018. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*5 db fog...
2018. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem a szumátrai van, hanem egy vörös és oldalt feketesávos márna :)
2018. ápr. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!