Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl nem akar enni, mit...

WidowmakerButt kérdése:

Axolotl nem akar enni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval,pár hónappal ezelőtt vettem két axolotlt,egy barnát és egy albínót,pár napig kissé stresszesek voltak,de az eladó szerint ez normális hiszen új otthonba kerültek. Ezután egy ideig minden rendben is volt,viszont mostanában az albínó nem eszik,próbáltam elé tenni az ételt,de csak elfordul és megy tovább,nem hinném hogy a vízzel lenne baj,a barna ugyanúgy eszik mint azelőtt,az akváriumot is hűtöm,általában 16 és 19 Celsius között van. Jégkockává fagyasztott lárvákkal etetem őket.Ez már a második nap hogy nem evett,esetleg előfordulna náluk hogy egy két napig nem esznek? Vagy ez betegségre utalna? Ha igen akkor hol szerezhetnék segítséget

2018. jún. 3. 20:41
 1/3 anonim válasza:
Beszélj egzotikus állatorvossal. (Mert van ilyen)
2018. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 6 éves axolotlom sosem volt nagy evő. Van, hogy 3-4 hétig nem fogad el semmit (lárva, hal, máj, marha stb). Hidegebb vízben kevesebbet esznek, úgyhogy a plussz hűtés nem biztos, hogy a legjobb egy alapból étvágytalan axolotlnak. Nem lesz semmi bajuk, akkor sem ha 22fokos vízben vannak, max többet esznek.
2018. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de pontosan meddig bírják ki evés nélkül?
2018. jún. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!