Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol érdemes bettát venni?

Hol érdemes bettát venni?

Figyelt kérdés
Állatkereskedésben nem akarok. Évekkel ezelőtt vettem ilyen helyen beteg állatot, és már csak a tartási körülmények és az ott dolgozók hozzá nem érzése miatt sem szeretnék ilyen helyet támogatni. Van egyáltalán más lehetőség? Léteznek tenyésztők? Akik tartanak bettát: nektek honnan van, és mik a tapasztalatok?

2018. jún. 6. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én kereskedésből vettem a létező összes sziámimat, és egy se volt beteg! :D Biztos a mi városunkban értenek is hozzájuk, nem csak az eladásukhoz.


Nálam együtt van kisebb-nagyobb halacsákkal, xifókkal, guppykkal, harcsákkal, vörös neonhalakkal stb.

2018. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, ha a kereskedésben értenek is hozzájuk nálatok, de te biztos hogy nem értesz hozzá...:D
2018. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Második! Tökéletesen elvan, nem bánt semmit, őt se bántják, Nem bújkál, nem beteg! Kutya baja sincs! Szerintem magasról tesz a többi halra!
2018. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"létező összes sziámimat" ! akik már nem léteznek. no komment.
2018. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bírom hogy tartasz egy olyan állatot úgy, ahogy nem lenne szabad olyan halakkal, akikkel nem lenne szabad, de te persze felülírsz mindenféle szakirodalmat és a te halad boldog! Hát úgy megmondom, hogy attól mert még nem feltétlenül döglött, még nem is boldog.
2018. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze h nem bánt senkit, gondolom hűvös is a víz neki, az áramlással is küzd, hány havonta nyírsz ki egy bettat első?
2018. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én a báttákat szerettem növendék korban megvenni és kiválasztani a nekem tetszőt az egyívású testvérei közül, erre nálunk csak a tenyésztőknél volt lehetőségem. Az sem hátrány ha látjuk a tenyészpárt is és ismerjük víz értékeit amiben tartották őket. Bizonyára ma is sokan tenyésztik őket eladásra is, nézz körül bettás oldalakon. Ami azt illeti sokszor láttam üzletben is olyan bettákat amiket szívesen megvettem volna.
2018. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hb-betta-hungary.hupont.hu
2018. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!