Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Malawi pompás sügereknél a...

Malawi pompás sügereknél a nemeket, hogy lehet megkülönböztetni?

Figyelt kérdés
Neten nagyon kevés leírás van róluk és a nemmegkülönböztetésről nemtalálok semmit. Jelenleg 4-et tartok azért érdekelne.
2018. júl. 18. 09:28
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Idősebb korban jobban feltűnik a méret különbség, a hímek nagyobbak és az úszóik is hosszabbak, gyakrabban pózolnak ilyenkor jól látható a szélesebb és élénkebb fekete sávok és az erőteljes úszók. Ha több hímed is van akkor viszont a domináns elnyomja a többit, őket gyakran megkergeti és valószínűleg kisebbek is maradnak, a viselkedésük alapján azért meglehet különböztetni őket is a nőstényektől, mert azért ők is pózolnak. Növendék korban szerintem nem nagyon lehet én legalábbis nem tudom eldönteni, csak ha már a viselkedésük elárulja.
2018. júl. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!