Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta 26 fokos vízben?

Betta 26 fokos vízben?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Sült hal ? (Bocsi, vicces próbáltam lenni :) )


A betták 24-28 fokos vízben érzik magukat legjobban, 26 fokos víz tökéletes nekik.

2018. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Az, hogy 24-28 hülyeség, 24-25-ben tuti megfáznak. Inkább 26-28 szóval igen, alsó határként lehet a 26 de én szeretem nem a szélső értékeket belőni ilyenkor.
2018. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz a halakra míg nyaralok
2018. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hideg. 28 jobb.
2018. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
73%
Megmondom őszintén nem kísérleteztem a betta tűréshatáraival én 26-27 fokon tartottam mindig ezeket a halakat. A 24 fokot én is kevésnek, 28 fölöttit viszont indokolatlanul melegnek tartom. Nem mondom, hogy nem szoknának hozzá vagy, hogy nem lehet de minek ha középhőmérsékleten biztosan jól érzik magukat. A relatíve hidegebb vízben tartott halak hosszabb életűek de nem a tűréshatáron tartottak. Én azt mondanám, hogy 26-28 fokon jól nevelhetőek és ennyi hőmérséklet ingadozás sem veszélyes ha fokozatosan hűl, vagy melegszik ( napi 1-2 fok). Láttam már bettákat 25 fokon és 30 fokon is tartva, első ránézésre nem láttam semmi kirívót a viselkedésükön. A 26 biztosan jó ha nem hidegebb vagy jóval melegebb vízben élt előtte ez esetben lassan kell hozzászoktatni ( kb 1 hét) Érdemes vásárlás előtt megkérdezni, hogy milyen hőmérsékleten tartották és arról a hőfokról indítani a változtatást, mármint ha indokolt.
2018. júl. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!