Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta hímem megverték....

A betta hímem megverték. Melyik lehetett?

Figyelt kérdés
Olyan szinten meg verte valamelyik halam hogy meghalt... 120 literes akváriumom van. Vannak benne Gurámik, vitorlások, harcsák, szifók, guppik, neonok, vörösfejű lazacok..melyik ölhette meg?

2018. aug. 2. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem mind1? Össze-vissza vásárol mindenki, csak az a lényeg hogy sokan legyenek, meg látványos legyen. Kb mint állatkertben egy kifutóba rakni oroszlánt, elefántot, zsiráfot, tigrist és pár növényevőt.
2018. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A vitorláshal. Elég agresszív tud lenni, pláne, ha leikrázik, amit te nem mindig veszel észre. A vitorláshal simán csinál ilyet.
2018. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a tettes, amelyik sunyít, a vitorlás hal olyankor behúzza a vitorláját, a harcsák mosolyognak a bajszuk alatt, a guppik lapítanak, a neonok kevésbé világítanak. De nekem a vörösfejű lazac a leggyanúsabb, ugyan mért lenne olyan vörös a feje, ha nem csinâlt semmit?
2018. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne ilyen ha tudnád hogy melyik halat mivel nem szabad összerakni...
2018. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez állatkínzás.
2018. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Emberek.. Régóta megvan az akváriumom. Soha nem volt gond.. Nem értem miért negatívan kell hozzá állni.. Választ kértem nem kritikát.
2018. aug. 2. 11:40
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nézz már utána a kínzott halaid igényének és hogy mivel tarthatod. Ha én 80 évig kenyéren tartalak öt négyzetméteren két négerrel meg három kínaival de elélsz addig akkor az neked se gond ugye?
2018. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megint a köcsög emberek :) örvendek hogy körünkben tudhatlak.. A kérdésre válaszolj ne ócska elméleteket gyárts. Mellesleg az akvarisztikus azt mondta tarthatom őket együtt.
2018. aug. 2. 13:58
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Akármelyik szétszedhette ha érdekel. Mi az az az akvarisztikus? Mert még ilyen szó sincs, ha meg az eladóra gondolsz azok az eladáshoz értenek, nem az akvarisztikához. A te feladatod és felelősséged hogy utána járj a halak igényeinek, és ezeket biztosítsd. Nem kell másra kenni.
2018. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Akvarisztikus! :D

Hát a 161 biztos nem az IQ-d! :D

2018. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!