Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tehetek az akvariumba tengeri...

Tehetek az akvariumba tengeri kagylohejat?

Figyelt kérdés
Van egy garnelas akvariumom, szeretnek egy db pici kagylot beletenni, horvatorszagban vasaroltam.Tehetem, vagy inkabb ne? Egy darab is kemenyitene a vizet?

#akvárium #garnéla #red cherry #kagylohej #nano akvarium
2018. aug. 5. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem a garnélás aksi kicsi (hány liter), amiben egy kagyló jobban keményít, mint mondjuk egy 200 literes akvárium esetében, így azt javaslom hogy ne.
2018. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30 literes.
2018. aug. 5. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen garnéláid vannak? Valami vízkeménységre pH-ra kékényes, vagy egyszerű Red Cherry? Utóbbi imádja a durván kemény vizet is. Nálam volt, hogy már 2x olyan kemény vízben tartottam mint a csapvíz, 4-500mg/litert mértem, mert nyitott volt és a párolgást is csapvízzel pótoltam, és folyamatosan olyan szaporulataim voltak a kis 22 literesben, hogy alig bírtam elajándékozni őket.

Vagyis ha nem kényes garnéla, akkor nyugottan berakhatod a kagylóhéjad.

2018. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a kereső szavakból ki is derül, hogy rc-kről van szó, úgyhogy minden további nélkül beleteheted a kagylóhéjadat. :)
2018. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, Red Cherry :)

Koszonom a valaszokat☺☺

2018. aug. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!