Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajta garnélát ajánloto...

Milyen fajta garnélát ajánlotok és mennyit? Co2 adagoló szükséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék aqua kertészkedi viszont helyhiány miatt csak 1 10 literes nano akváriumot tudok bevállalni amibe halat nem szeretnek tartani mert az már szerintem egészségtelen és ezért döntöttem a granlélák mellett

#garnéla #co2 #acqua kertészet #nano akvátium
2018. aug. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát abba garnélát se tegyél.
2018. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vazaban nem szokas allatot tartani.

Novenyt tarthatsz benne meg csigakat

2018. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A csiga nem állat??

A válaszokat köszönöm és akkor maradok az állatmentes aqua kertészkedésnél

2018. aug. 9. 21:40
 4/5 Skid05 ***** válasza:
Mi a terv a növényzetre vonatkozólag? Csak mert sok kisebb levelű növény ami befér és mutat egy 10esben, tényleg CO2-t igényel. Persze lehet anélkül is, növénye válogatja, de kezdésnek nem ajánlott nanoval startolni, mert igen apró malőr is elég egy méretes buktához. Mennyire vagy képben az alapokkal? Tápozás, fény, szűrés, vízkémia…
2018. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válszoló

Képben vagyok mindennel kapcsolatban időközben rajöttem hogy mindenkép fogok co2 adagolást használni (élsztős teknológia) és tudom hogy veszélyes nano akváriummal kezdeni mert nehezebben áll be kisebb vízben a biológiai egyensúly de kénytelen leszek megbírkózni vele mert nem tudok sajna nagyobbnak helyet szorítani

2018. aug. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!