Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi esélyem van hogy...

Mennyi esélyem van hogy életben van még? Megérné szétszedni miatta a szűrőt?

Figyelt kérdés

Van egy körülbelül 6 éves Amano garnélám, vagyis szerintem volt mert se tegnap este, se ma reggel nem láttam még a színét se.

Tegnap levettem a külső szűrő befolyó csövéről a kosarat hogy garnéla biztossá egyem (igen elég ironikus a helyzet) természetesen állt a szűrő és szerintem míg le volt véve (jobb tippem nincs hol lehet, maximum valahol a növények közt nagyon elbújva) belemászott valahogy a nyitott csőbe és beszívhatta mikor bekapcsoltam.


Na már most szerintetek szétszedjem, mert van még esély rá hogy él (nem kis darab, nem egy bébi rc ről van szó) vagy nyugodjak bele és hagyjam?



2018. nov. 2. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is él, ott hagyod megrohadni?
2018. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég erős szűrőm van, nem hiszem hogy akár bármennyire el is tolná a paramétereket egy elhullott garnéla
2018. nov. 2. 10:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nehogy azt feltételezzétek nem érdekel a sorsa, bírom a srácot főleg hogy már ilyen rég megvan, csak azért egy külső szűrőt szétszedni nem kettő perc, és ha szerintetek sem élhette túl akkor meg főleg nem éri meg.
2018. nov. 2. 10:32
 4/6 A kérdező kommentje:

update:

megvan, csak teljesen benne van a bozótban, szerintem épp vedlik!

2018. nov. 2. 10:36
 5/6 Bamboocha466 ***** válasza:

Örülök hogy meglett.


Az amanok egyébként elég masszív garnélák, öket (főleg a nagyobbakat) ritkábban szokta beszippantast a szürö.


De egyébként, ha biztos lettel volna benne, hogy beszippantodott, akkor érdemes lett volna szétszedni a szüröt.

2018. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó hogy meglett! ☺️
2018. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!