Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány cm-esen vagy mennyi...

Tuleszito kérdése:

Hány cm-esen vagy mennyi idősen ivarèrettek a mollyk?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 08:00
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
Kb a hím kb 5-6cm a nőstény 6-7cm és kb 5-6 hónap a tartási körülményektől függően.
2018. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ! Mennyi az esèlye a molly-guppy hibrideknek ???
2018. dec. 15. 21:26
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Semennyi, viszont a mollyk képesek tárolni az örökítőanyagot így előfordulhat, hogy hímek nélküli akváriumban is ellik ha előzőleg hímekkel együtt tartották. Nagy zabagépek képesek megtévesztő pocakot ereszteni ( kevesebb etetés és minőségi nyers kaja). Ha nagy a hasa idegesen úszkál, gyakran szitál és elállnak a pikkelyei akkor viszont hasvízkór.
2018. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😀Akkor lenne mèg egy kèrdèsem ☺ Akvàriumba mivel tudok követ ragasztani ami nem kàros ??
2018. dec. 16. 14:01
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Kicsit konkrétabban ha leírnád. A követ mihez is szeretnéd ragasztani? Esetleg a kőhöz ragasztanál valamit? Jobb ha ezt tisztázzuk mielőtt ajánlanék valamit.
2018. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Követ szeretnék kőhöz 😀
2018. dec. 19. 18:34
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Én F.BS extra erős szilikonragasztót használtam és csemperagasztót is, ez utóbbinak vízállónak, flexibilisnek és élelmiszerbarátnak kell lennie. F.BS esetén alapos tisztítás, portalanítás és szárítás után mindkét felületet bekened és összeilleszted 1 percig még mozgathatod ha kell de lehetőleg hamar kerüljenek a kövek a végső helyükre, kb 1 nap a teljes átkeményedés ideje de ajánlott várni 4-5 napot a vízbe helyezés előtt. Csemperagasztó esetén is tisztának és pormentesnek kell lennie a felületnek de ezt nedves felületre (nem vizes csak nedves) célszerű felkenni én ezzel is egy hetet vártam mielőtt vízbe tettem volna. Ha turkálós halaid is vannak érdemes a köveket közvetlenül az üvegre tenni és úgy feltölteni a talajjal, így megelőzhető, hogy alá ássanak és baj legyen belőle. Mollyk esetében nincs jelentősége ilyen óvintézkedésnek.
2018. dec. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!
2018. dec. 23. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!