Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A T5-ös előtétek hozzávetőleg...

Skid05 kérdése:

A T5-ös előtétek hozzávetőleg mekkora élettartammal bírnak?

Figyelt kérdés
Lenne egy kedvezőnek hangzó vételi lehetőség az eredeti ár 40%áért egy 2 évesként árult akvás lámpatestre. Viszont ha 2 éven belül megadja magát, akkor meggondolnám. Az új előtéteket hosszú élettartammal hirdetik, néhol 50000 órát írnak a várhatóra. Miből derül ki ha fárad, lesz bármi jele vagy simán nem világít és annyi?

2019. jan. 6. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz így megjósolni mennyit bírnak, de pl nekem van olyan Osram elektronikus, 2x54wattos előtétem ami úgy 10 éve megvan, és azóta pár szünetet leszámítva, napi 8 órában megy most is. Annyi, hogy nekem mindig úgy volt megcsinálva, hogy vagy a tető hátuljára szereltem, vagy mivel most fügesztett , zárt lámpában dolgozik, így két ventilátor gondoskodik a szellőzésről.
2019. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. jan. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!