Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vidéki telkemen maximum hány...

Vidéki telkemen maximum hány tojó tyúkot tarthatok, engedély és bejelentés nélkül?

Figyelt kérdés

#Hány tyúkot lehet tartani?
2020. júl. 21. 23:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mi miatt kéne adóznom??? :D:D Hogy baromfit tartok saját tojás fogyasztás céljából? 😂😂😂😂😂😂
2020. júl. 22. 18:04
 12/24 A kérdező kommentje:
A 7-es válaszolónak volt igaza! Ki nem nevettek mert 51 éves vagyok, de meg mosolyogtak. Jah hogy adok el meg maradt tojást, ami a család tojásszükségletein felül van? Azt a heti 5-6 darabot 35ft jával? Azt a betyárját,,, 🤣🤣🤣
2020. júl. 22. 18:12
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
20 tyúk minimum 15 tojást tojik naponta 7-8 hónapon keresztül. Az azért nem kis összeg, vagy ebből túl sokat fogyaszt a család? Na és még 30 db tyúk? Meg akarod károsítani a magyar államot? 🤔😁
2020. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el, hogy az ilyen semmiségért jobban megrángatnak, mintha milliókat csalnál.
2020. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Milyesmiért? 50 tyúk!!! Megkárosítom a magyar államot mert egészséges húst és tojást akarok enni, nem a tescos szemetet? Ne vicceljetek már. 🤣
2020. júl. 22. 19:11
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
ugyan úgy megrángatnak ha 5-forintot sípolsz el mintha 300,000-et!
2020. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi erővel ha én gázolaj helyett a saját megmaradt sütőolajat tankolom be a kocsiba, akkor ne büntessenek meg... az is szinte lófax tankonként valami 1500-3000Ft de mégis jövedéki adócsalás és megrángatnak érte (mondjuk ha nekem lenne lehetőségem befizetni a jövedékit, én befizetném, van 150-liter használ sütőolajam....) Szarul működik ez az ország ez van!
2020. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ti miről beszéltek! Van 20db tyúkom amit nem loptam, pénzért vettem, amit én és a családom eszik meg. Veszek még 30db ot pénzért amit szintén én és a családom eszik meg. Közben tojnak, a tojást is mi esszük meg. A saját tyúkom, saját tojásom,,, jövedéki adót kell fizetni hogy megehessem? Össze vissza hadováltok. Vegyél a piacon egy tyúkot, otthon míg készülődsz hogy le vágod tojik egy tojást. De mielőtt levágnád és megennéd a tojással együtt, menj be az apehhez és fizess jövedéki adót. Ja, egy fél sült combot adsz a szomszédnak, de mivel szégyenlős így ad neked érte 35ft ot,,, elmentek ti a búsba. Tipikus magyar mentalitás. Az irígység, a rosszindulat stb. Egyébként van gázolajam is eladó, a benzinkúton vettem egy kannával, de útközben rádöbbentem hogy nekem nem is dízel autóm van. Nem érdekel valakit 250ft/L áron?
2020. júl. 22. 22:24
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

"van gázolajam is eladó"


tedd fel a jófogásra, meg fogsz lepődni!

nem kicsit.


a dohány, alkohol, üzemanyag... árusítását, jövedéki adózását komolyabban veszik, mintha drogot árulnál egy iskolában

2020. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%

Igen tyúkot vehetsz a pénzeden, mint ahogy kutyát is, amit tojik igen TE MAGAD meg is eheted, eddig nincsen gond ebbe senki nem kötött bele a dologba, te nem vagy képes megérteni, gondolom szövegértésből 1-es esetleg kegyelemből év végén 2-es voltál, És igen hivatalosan a 35-forint után is adózni kell ha a szomszéd adja, de még akkor is fizetni kell ha ajándékba adja a 35-forintot, mint ahogy akkor is mikor ajándékba ads egy sült combot adsz oda valakinek ajándékba.

Mi az hogy tipikus magyar mentalitás te szőröstalpú szutyok? Te fostartály szimplán arra akarta itt mindenki felhívni a figyelmed hogy megütheted a bokád ha van jóakaród, és hogy vigyázz, mien rosszindulatról beszélsz ember?

Egyébként a gázolajért bőven megrángatnak, simán rádsütik hogy lopott... nyomorék!

2020. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!