Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy átlagos szamár milyen...

Egy átlagos szamár milyen sűrűn ordít?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert gondolkodok rajta hogy veszek és tudom hogy zajos állat. Nem tudom hogy a szomszédok nyugalmát mennyire zavarná meg a hangjával. Milyen sűrűn ordítanak álltalában?

2022. márc. 31. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom nem foglalkozok szamarakkal
Óránként többször is
Óránként
Napi többször is
Napi 3X kb
Napi 1X kb
Hetente többször is
Heti 3X kb
Heti 1X kb
Ritkán kevesebb mint heti 1X
40 szavazat
 1/10 qborka ***** válasza:
95%
Mellettünk laik egy csacsi,de nem hallom minden nap. Bár nagy a mellettünk lévő telek, valószínűleg nincs mindig a hozzánk közeli kerítés mellett.
2022. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy tartja kedve.
2022. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Félóránként, de be lehet állítani negyedórára is.
2022. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Molyember ***** válasza:
83%
Attól függ: európai, vagy afrikai csacsi.
2022. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen vidéken laktam, ott csak ritkán ordított, volt a szomszédban pedig, ami zavaróbb volt az a birka volt, BEEE -getett, és hangosan.
2022. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogyan van tartva. Az utcában 2 helyen is van egy-egy szamár. Az egyiket egy kb. 5 nm-es lekerített részen tartják bezárva a telek végében és naponta adnak neki enni és inni. Szinte be sem áll a szája, 10-15 percenként ordít. A másikat az udvarban szabadon mászkálhat, néha kimegy az utcaszinti kerítésig is, ott meg is szokták simogatni az arra járók, plusz a gazda is ott van egész nap a ház körül. Már vagy 4 éve van ott, és még csak egyszer hallottam kiabálni, mikor a gazdáját elvitte a mentő és 1 napig nem volt otthon. Szerintem hiányolta őt. Enni kapott az egyik szomszédtól. Sóval szerintem számít az is, hogy milyen körülmények között él. Ha egy kutyát rövid láncra verve tart valaki, az is mindent meg fog ugatni.
2022. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
4,5 alkalom / 24h
2022. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os válaszolóval egyetértek, mi is így tartottuk a szamarunkat, soha nem hallottuk ordítani. Aztán eladtuk, ahol megkötve egy karámban tartották, gyakorlatilag állandóan ordított, és mivel az utcában lakott és mi is hallottuk, kénytelenek voltunk visszavenni (haza akart jönni)Pár évvel később eladtuk más településre, már nem hallottuk utána hírét.
2022. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
De cuki kérdés nagyon szeretem a szamarakat :)!
2022. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy gondólja, hogy mondanivalója van!
2022. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!